Gölbaşı Güncel Haber
HV
04 TEMMUZ Pazartesi 02:29

Adıyaman 'Yöresel Ürünler Pazarı' projesi istişare edildi

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, kentin turizmine ve istihdamına katkı sağlayacak olan ‘Yöresel Ürünler Pazarı’ projesi için istişarelerde bulundu.

ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 23-06-2022 14:39
Adıyaman 'Yöresel Ürünler Pazarı' projesi istişare edildi

Adıyaman’ın tarihi mekânlarından ‘Keleş Konağı’nda ‘Yöresel Ürünler Pazarı’ için gerçekleşen istişare toplantısına Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, sektör temsilcileri ve ilgili yetkililer katıldı. Yöresel ürünlerin tanıtımı, pazarlanması ve üretim yapılarak katma değerli hale getirilerek satışının yapılabileceği kapalı pazar alanının oluşturulması için geniş kapsamlı istişareler yapıldı. Yöresel ürünlere hitapedecek kapalı bir alanın oluşması halinde Adıyaman’ın turizmine ve istihdamına önemli derecede katkı sağlayacağı konuşuldu. Samimi ve güzel bir ortamda gerçekleşen istişarelerde, projenin hayata geçirilmesi anlamında gereken adımların atılmasının önemine vurgu yapıldı.   
Toplantının sonunda Başkan Kılınç, Adıyaman’ın geleceği açısından verimli ve ufuk açıcı istişarelerin yapıldığını söyleyerek, katılımlarından ve parlak fikirlerinden ötürü herkese teşekkür etti.   

 

Kaynak: PHA

Gölbaşı GüncelGölbaşı Güncel

YORUMLAR