Gölbaşı Güncel Haber
HV
04 TEMMUZ Pazartesi 03:02

Başarılı Kurstan Başarılı 2021  Karnesi

Gölbaşı’da POMEM, PMYO, ASEM, SUEM, JSGA, MSÜ, Bekçilik ve Spor Bilimleri fakülteleri için sportif yetenek, beceri ve koordinasyon parkuru ve kişiye özel performans antrenmanları yapan ve bu yol ile 2017 yılından beri yüzlerce genci Polislik, subaylık ya da spor bilimleri fakülteleri başta olmak üzere hedeflerine ulaşmasını sağlayan Beden Eğitimi öğretmeni Salih KISKAÇ büyük da büyük bir başarıya imza attı.

GÖLBAŞI
Giriş Tarihi : 18-05-2022 21:31   Güncelleme : 18-05-2022 23:18
Başarılı Kurstan Başarılı 2021  Karnesi

2021 yılı içerisinde kurs alan toplamda 24 öğrenci hayal ettikleri polislik mesleği için eğitime başladı. Toplamda 34 öğrencinin hedefine ulaştığı çalışmalar bölgedeki bir çok il ve ilçe ortalamasının çok üzerinde bir başarı ortaya çıktı. Bir sporcunun da Pomem sınavında 28. Dönem Spor rekoru kırması ile başarı taçlandı. 
Açıklanmasına sayılı günler kalan 28. Dönem pomem sonuçları beklenirken yeni başarılar elde etmek için çalışmalar devam ediyor. Resmî gazetede yayımlanan bekçilik alım ilanı ile birlikte polislik, subaylık ve milli savunma üniversitesi çalışmaları da başladı. Öte yandan yıl boyunca emek veren sporcular için de spor bilimleri fakültelerinde yer almak için çalışmalar devam ediyor. 
Beden eğitimi öğretmeni Salih KISKAÇ ; “ Tüm desteklerinden dolayı Gölbaşı Kaymakamı Sayın İhsan Ayrancı’ya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir’e, ilçe halk eğitim müdürü Yusuf Uçar’a ve Gölbaşı Gençlik ve Spor ilçe sorumlusu Mesut GÜLEÇ’e teşekkürlerimi sunuyorum. Umuyorum ki Gölbaşı gençliğinin hak ettiği başarıları yakalamasında 2022 yılında daha büyük işler yapacağız. Tüm adayları kursumuza bekliyoruz, başarıya ulaşmalarında pay sahibi olmak istiyoruz“ şeklinde konuştu.

Recep SarkanRecep Sarkan

YORUMLAR