Gölbaşı Güncel Haber
HV
27 MAYIS Cuma 18:34

Anadolu Yıldızlar Ligi Karate Grup müsabakaları sona erdi

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Adıyaman’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Karate Grup Yarışmaları sona erdi.

SPOR
Giriş Tarihi : 11-04-2022 15:02
Anadolu Yıldızlar Ligi Karate Grup müsabakaları sona erdi

Cumhuriyet Spor Salonunda 8 – 10 Mart tarihleri arsında yapılan ve 3 gün süren Anadolu Yıldızlar Ligi Karate Grup Müsabakalarına Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Mardin, Gaziantep  ve Şanlıurfa’dan 116 sporcunun katıldığını belirten Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri, sporcuların centilmenlik ruhu içerisinde madalya için mücadele ettiğini söyledi.  
Karate Grup Müsabakalarına 8 farklı ilden katılan sporcuları misafir etmekten büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade eden Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri,"Farklı illerden ilimize gelerek madalya için mücadele eden 116 sporcuyu iki gün boyunca misafir ettik. Keyifli ve heyecan dolu müsabakalarda dereceye giren tüm sporcularımızı gönülden kutluyor, katılacakları yarı final yarışmalarında kendilerine başarılar diliyorum" dedi.  
Grup müsabakaları sonunda derece giren sporculara madalyalarını Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri ve  Spor Hizmetleri Müdürü Zeynal Abidin Deneri verdi.

 

Kaynak: PHA

Recep SarkanRecep Sarkan

YORUMLAR