GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-01-2022 16:45   Güncelleme : 07-01-2022 16:45

Siyasetci-Yazar Ulubey, Covıd-19 salgının artışına dikkat çekti

Siyasetçi-Yazar Fatma Ulubey, Son günlerde hızla yayılma gösteren Covıd-19 salgınıyla mücadelede herkesin önemle dikkat etmesi gerektiğini söyledi.

Siyasetci-Yazar Ulubey, Covıd-19 salgının artışına dikkat çekti

Ulubey yapmış olduğu açıklamada;Tüm dünyada olduğu gibi Ülkemizde' de son günlerde hızla yayılma gösteren Covıd-19 salgınıyla mücadelede hepimizin önemle dikkat etmesi gereken, Sosyal hayat düzenimizin genel prensipleri olan temizlik, maske ve mesafe kurallarını yerine getirmemizin önemini bir kez daha vurgulamak istiyorum. Maske, mesafe ve temizlik kurallarının salgınla mücadelede başarıya ulaşmada vazgeçilmez önem arz ediyor. Vatandaşlarımızı, salgınla mücadelede hepinizi daha duyarlı olmaya davet ediyorum. Bütün tedbirlere uyarsak, her birimiz inanırsak, kontrollü davranırsak bu salgını yenebiliriz.

Koronavirüs salgınıyla birlikte hayatımızın en önemli yapı taşı olan maske takmak, sosyal mesafeyi korumak ve hijyen konusunda taviz vermemenin, sağlığımızı salgından koruyarak, bizlerin başarıya ulaştıracağını, asıl önemli olan noktanın her bir bireyimizin tedbirlere inanarak ve benimseyerek uymasını önemle rica ediyorum. Bilgilerinize bir kez daha sunmak istedim. Hepinize sağlıklı ve Mutlu bir yaşam diliyorum.dedi.