ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 29-12-2021 20:03

Başkan Kılınç, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan takdir aldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir araya geldiği Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç'ı yaptığı gayretli çalışmalardan dolayı takdir etti..

Başkan Kılınç, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan takdir aldı

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından Ankara Kızılcahamam'da düzenlenen Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile de bir araya gelerek, Adıyaman için yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verip, destek talebinde bulundu.
Gerçekleştirilen görüşmeyle ilgili bilgi veren Başkan Kılınç, "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Ankara’da gerçekleştirilen Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısının ardından Sayın Cumhurbaşkanımızla bir araya gelip, istişare etme fırsatı bulduk. Ümmetin umudu, Türkiye’nin lideri, ak davamızın ak reisi olan Cumhurbaşkanımıza, Adıyaman'ımız için yaptığımız çalışmaları arz edip, takdirini aldık. Önümüzdeki süreçte yapacağımız çalışmalar hakkında da bilgi verdiğimiz Başkanımızdan desteğini talep ettik. Adıyaman'a karşı her zaman büyük bir sevgi besleyen Cumhurbaşkanımız da tüm Adıyamanlı hemşerilerime selamlarını iletmemizi istedi" diye konuştu.

 

Kaynak: PHA