EĞİTİM
Giriş Tarihi : 09-11-2021 21:44

Gönen, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Yenimahalle İlkokulu ziyaret ederek, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi..

Gönen, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi

Yenimahalle İlkokulunda öğrencilerle birlikte Bayrak Töreni ve İstiklal Marşı programına katılan Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, daha sonra okul idarecilerinden eğitim-öğretim faaliyetleri ve okulun fiziki durumu hakkında bilgi aldı. Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, daha sonra sınıflarda öğrencilerin derslerine katılarak bir süre sohbet etti.

Sınıf ziyaretlerinin ardından öğretmenlerle de bir araya gelen Gönen, yardımcı kaynak destek paketinin etkin bir şekilde kullanılmasını ve öğrencelere duyurusunun yapılması gerektiğini ifade ederek, “Bakanlığımızca 2.sınıftan 12. Sınıfa kadar profesyonel ekipler tarafından hazırlanan ve öğrencilerimizin akademik gelişimlerinde büyük katkı sağlayacak olan soru destek paketini etkin şekilde kullanarak, bu kaynaklara öğrencilerimizi yönlendirmeliyiz. Çocuklarımızın eğitimi için elimizden gelenin en iyisini yapmak için çabalıyoruz. Sizlerin de bu konudaki emekleri için teşekkür ediyorum, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum" dedi.

 

Kaynak: PHA