SİYASET
Giriş Tarihi : 07-11-2021 20:50

Başkan Aydın ve milletvekillerinden Bakan Karaismailoğlu’nu ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, İbrahim Halil Fırat, Muhammed Fatih Toprak ve Yakup Taş, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret etti..

Başkan Aydın ve milletvekillerinden Bakan Karaismailoğlu’nu ziyaret

AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ve beraberindekiler, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu makamında ziyaret ederek, Adıyaman’ın ulaşım yatırımları üzerine görüş alışverişinde bulundu. 

Ziyarete ilişkin açıklama yapan AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, “Milletvekili arkadaşlarımızla birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu'nu ziyaretimizde, ilimizin ulaşım yatırımlarıyla ilgili güncel bilgi paylaşımında bulunarak ihtiyaçlarımızı paylaştık. Adıyaman-Çelikhan yolu başta olmak üzere, turizm kenti Adıyaman’ımızın tarihi ve turistik yapısına uygun, daha kolay ve rahat ulaşım açısından karayolu ağımız büyük bir önem arz ediyor. İnşallah önümüzdeki süreçte bu projelerde büyük ilerleme kaydedeceğiz. Sayın Bakanımıza çalışmalarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

Kaynak: PHA