ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 20-10-2021 17:01

Başkan Kılınç, AKEDAŞ yetkilileriyle görüştü

AKEDAŞ yetkilileri, Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret ederek, kurumsal anlamda kent genelinde gerçekleştirilecek olan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu..

Başkan Kılınç, AKEDAŞ yetkilileriyle görüştü

Adıyaman’da elektrik dağıtım işini üstlenen AKEDAŞ firmasının yetkilileri, Adıyaman’da sürdürülen ve proje aşamasında olan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunmak için Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ile bir araya geldi.

AKEDAŞ Dağıtım Hizmetler Direktörü Mehmet İlbasan ile AKEDAŞ Bölge Proje Tesis Müdürü Alparslan Tatar’ı makamında ağırlayan Başkan Kılınç, yetkililerden AKEDAŞ tarafından Adıyaman’da sürdürülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Özellikle elektrik tellerinin yer altına alınması ve Atatürk Bulvarında sürdürülen çalışmalarının görüşüldüğü ziyaret hakkında değerlendirmede bulunan Başkan Kılınç, “Misafirlerimize nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Kurumlarımızın çalışmaları ve projeler hakkında istişarelerde bulunduk. Kendilerine teşekkür ediyor, yapılacak olan her hayırlı hizmetin memleketimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kaynak: PHA