ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 17-09-2021 10:31

Başkan Kılınç’tan, Turgutreis Mahallesi’ne özel ziyaret

​Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Turgutreis Mahalle Muhtarları Ahdulkadir Geylani Taş’ı ve mahalle sakinlerini ziyaret ederek, bölge halkının sorunlarını dinledi..

Başkan Kılınç’tan, Turgutreis Mahallesi’ne özel ziyaret

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Yardımlaşma Derneği Başkanı Abdulkadir Geylani Taş’ı muhtarlık bürosunda ziyaret etti.

Turgutreis Mahallesi’nin genel sorunları hakkında bilgi alan ve gösterdiği başarılı çalışmalarından dolayı Abdulkadir Geylani Taş’ı tebrik eden Başkan Kılınç, muhtarların belediyelerin mahallelerdeki temsilcisi olduğunu ve bundan dolayı her fırsatta muhtarlarla bir araya gelmeye gayret gösterdiğini dile getirdi.

Turgutreis Mahalle Muhtarı Abdulkadir Geylani Taş ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Belediye Başkanımız Süleyman Kılınç, muhtarlığımızı ve aynı zamanda Muhtarlar Derneğimizi ziyaret ederek sorunlarımızı dinledi. Her fırsatta sorunlarımızla yakından ilgilenen Belediye Başkanımıza bu sürpriz ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Kaynak: PHA