ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 09-09-2021 13:44

Başkan Kılınç, Kent Konseyi yönetimini dinledi

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya gelerek, istişarelerde bulundu..

Başkan Kılınç, Kent Konseyi yönetimini dinledi

Her fırsatta STK’larla bir araya gelerek Adıyaman ile ilgili istişarelerde bulunup, farklı görüş ve önerilerini dinleyen Başkan Kılınç, Adıyaman Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya gelerek, Adıyaman hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Keleş Konağı’nda gerçekleşen toplantıya Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ın yanı sıra Adıyaman Kent Konseyi Başkanı Sinan Temel ve Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Kent Konseyi Kadın ve Gençlik Konseyi tarafından gerçekleştirilen toplantıda yönetim kurulu üyelerinin önerilerini dinleyen Başkan Kılınç, toplantı sonunda yaptığı açıklamada; “Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyeleriyle, Kadın ve Gençlik Konseyi tarafından düzenlenen toplantıda bir araya geldik. Oldukça verimli geçen toplantıda Adıyaman’ımızın gelişiminde kente dair katkı sunulacak konularda istişarelerde ve değerlendirmelerde bulunduk. Adıyaman için her zaman elini taşın altına koyan Kent Konseyi Yönetimine görüş ve önerilerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Adıyaman Kent Konseyi Başkanı Sinan Temel ise, şehrin geleceğiyle ilgili görüş ve önerilerini dinleyen Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkür etti.

 

Kaynak: PHA