SİYASET
Giriş Tarihi : 06-09-2021 11:09

Başkan Kılınç: Kendimizi, çocuklarımızı sevdiklerimizi koruyalım - Videolu Haber

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, 2021-2022 eğitim öğretim yılı nedeniyle yayımladığı mesajında, “Pandemi hepimizi çok olumsuz etkiledi. Bununda tek çözümü aşıdır. Kendimizi, çocuklarımızı sevdiklerimizi koruyalım” dedi..

Başkan Kılınç: Kendimizi, çocuklarımızı sevdiklerimizi koruyalım - Videolu Haber

6 Eylül (Yarın) çalacak ilk ders zili öncesi Perre Haber Ajansı (PHA) muhabirine açıklamalarda bulunan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, yüz yüze eğitimin önemine dikkat çekti.

“Pandemi hepimizi çok olumsuz etkiledi”

Kılınç, açıklamasında; "Geçen yıl eğitimin yüz yüze olmaması, online olması bir taraftan psikolojik problemler ile birlikte çocukların eğitimde çok ciddi anlamda yetersizliğe neden oldu. Dolayısıyla 6 Eylül’de başlayacak olan yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diliyorum ve çok yerinde bir karar olduğunu düşünüyorum. Fakat bunu yaparken de çok dikkatli olmamız lazım. Çocuklarımızı korumamız lazım. Maske noktasında zaten hep dile getiriyoruz. Özellikle toplu taşıma araçlarına arkadaşlarımıza gerekli talimatları vereceğiz. Bunlarında maksimum önlem noktasında gereğini yapması gerekiyor. Pandemi hepimizi çok olumsuz etkiledi. Bununda tek çözümü aşıdır. Kendimizi, çocuklarımızı sevdiklerimizi koruyalım. Çocuklarımızın yeni eğitim öğretim yılının başarılı geçmesini diliyor, herkese başarılar diliyorum" dedi.

Kaynak: PHA
Haberin Videosu :