SİYASET
Giriş Tarihi : 11-08-2021 18:45

Başkan Aydın: ‘AK’ eserleri görmenin gururunu yaşıyoruz

Türkiye Büyük Millet Meclisinin tatile girmesinin ardından GMDK Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Av. Ahmet Aydın, kentte temaslarını sürdürüyor..

Başkan Aydın: ‘AK’ eserleri görmenin gururunu yaşıyoruz

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin boğaz köprüsü olarak adlandırılan Nissibi köprüsünü inceleyen Aydın, “Nissibi Köprüsü, bağlantı yolları ile birlikte medeniyetlerin kavşak noktasında yer alan ilimizi cazibe merkezi haline getirecektir. Doğu ile batıyı birleştiren bir gönül köprüsü de olan Nissibi Köprüsü'nün yapımında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra Kahta-Nissibi bağlantı yolunu gezen Aydın, AK Parti Adıyaman Milletvekili Yakup Taş, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin ve Sincik Belediye Başkanı Mehmet Korkut ile birlikte Sincik ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi.

Muhtarların sorunlarını dinleyen Başkan Aydın, burada yaptığı açıklamasında; “Güzel ilçemizin köy muhtarlarıyla istişare toplantımızı icra ediyoruz. Yapılan icraatları ve muhtarlarımızın taleplerini değerlendirerek Sincik ve köylerimiz için yapılması gereken ne ise çalışmalarımızı süratle sürdürüyoruz” diye konuştu.

Kaynak : PHA