GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-08-2021 22:04

Adıyamanspor taraftarlarından aşı kampanyasına destek - Videolu Haber

TFF 2.Lig kırmızı grupta mücadele edecek olan Adıyamanspor FK Spor, Ultras Perre Gençlik Taraftar Grubu, taraftarını ve vatandaşları aşı olmaya davet etti..

Adıyamanspor taraftarlarından aşı kampanyasına destek - Videolu Haber

TFF 2.Lig kırmızı grupta mücadele edecek olan Adıyamanspor FK Spor, Ultras Perre Gençlik Taraftar Grubu’nun 50 kişilik üyesi, sağlık ocağına giderek müsabakalara katılabilmek ve destek olabilmek için  2. doz aşılarını yaptırdılar.

Aşı kampanyasına destek ve dikkat çekmek amacıyla aşı olmaya taraftar gurubu ile geldiklerini kaydeden Tribün lideri Mücahit Doymaz, “Futboldan daha önemli olan sağlığımız için aşı olmak amaçlı bir proje başlattık bugün tüm grup üyelerimizin katılımından dolayı teşekkür ederim bu öncelik diğer taraftar grubuna ve Adıyaman halkına da inşallah hayırlı olur herkesi aşı olmaya davet ediyoruz’’ dedi.

Grup üyesi Ferman Gürsoy ise, "2 yıldır dünyamızı etkisi altına alan korona virüse karşı Ultras Grubu olarak bugün hep birlikte aşı olmaya geldik, hepimiz aşılarımızı olduk ağabeylerimizle kardeşlerimizle herkesi aşı olmaya davet ediyorum. Hep birlikte bütün taraftarlarımızla statlara gelelim ve maçın keyfini birlikte çıkaralım’’ diye konuştu.

 

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :