SİYASET
Giriş Tarihi : 05-08-2021 21:25

BBP Genel Başkanı Destici’den, Başkan Kılınç’a ziyaret - Videolu Haber

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı ziyaret etti..

BBP Genel Başkanı Destici’den, Başkan Kılınç’a ziyaret - Videolu Haber

Ziyaret sırasında konuşan BBP Genel Başkanı Destici, Adıyaman’ın her geçen sürede daha da geliştiğini ifade ederek, “Çeşitli programlara katılmak üzere geldiğimiz Adıyaman’da belediye başkanımızı da ziyaret etme fırsatı bulduk. Bu kadim şehirde sayın başkanın güzel çalışmalarına şahit olduk. Kendisine misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ise, “Sayın genel başkanın ziyareti bizleri oldukça mutlu etmiştir. Nazik ziyaretlerinden ötürü kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

BBP Genel Başkan Yardımcısı Bülent İspir, BBP Adıyaman İl Başkanı Nihat Komşu ile Hatay, Şırnak ve Şanlıurfa il başkanlarının katıldığı ziyaret, Belediye Başkanı Kılınç’ın, BBP Genel Başkanı Destici’ye kadın ve gençlik merkezi kursiyerleri tarafından hazırlanan Türk Bayrağı tablosu hediye etmesiyle sona erdi.

 

 

 

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :