SİYASET
Giriş Tarihi : 03-08-2021 16:53

AK Parti heyetinden Adıyaman’da seri ziyaret

AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın ile beraberindeki heyet Adıyaman’da kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra OSB’de fabrikalarına yönelik seri ziyaretlerde bulundu..

AK Parti heyetinden Adıyaman’da seri ziyaret

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Fehmi Yılmaz, Kadın Kolları Başkanı Saliha Diler, Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe ve yönetim kurulu üyelerinde eşlik etti ziyaretlerde il genelinde yaşanan gelişmeler ve çalışmalar görüşüldü.

İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan’ı makamında ziyaret sırasında açıklama yapan AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın, “Bugüne kadar yaptıkları çalışmalardan dolayı başta İl Genel Meclisi Başkanımız Mehmet Can Erdoğan olmak üzere İl Genel Meclisi Üyelerimize teşekkür ediyorum. AK Parti iktidarıyla birlikte Adıyaman’ımızın en ücra köylerimize kadar çok güzel hizmetler götürdük. Bu hizmetlerden dolayı milletimizin bizlere olan teveccühleri en büyük mutluluk kaynağımız oldu. Elbette hizmet gereklidir. Ama biz asla bu hizmetleri yeterli görmüyor daha fazlasını yapmak için yoğun gayret gösteriyoruz. Bunun yanı sıra en önemlisi ise hizmet götürdüğümüz yerlerdeki vatandaşlarımızın gönlünü kazanmaktır. İl Genel Meclisimizin her üyesinin bu şiarla çalıştığından asla şüphemiz yoktur. Bu vesile ile toplantımızın Adıyaman’a hayırlı olması diliyorum” dedi.

Milletvekili İbrahim Halil Fırat ise, hükumetin imkanlarını en verimli şekilde değerlendiren il genel meclis üyelerine teşekkür ederek, “ Adıyamanlı hemşerilerimize en üst düzeyde yarar sağlayacak  hizmetleri önceleyerek hareket etmek ve ilimize yapılacak hizmetleri en hızlı şekilde hayata geçirmek son derece önemlidir. En zorlu süreçlerde bile hizmetleri aksatmayan çalışmalarına devam eden  İl Genel Meclis üyelerimize teşekkür ediyor,  Ağustos ayı toplantısının hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.

“Adıyaman’ımızı hedeflerine ulaştıracağız”

Daha sonra konuşan AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, il genel meclisinin çalışma azmini ve heyecanını asla kaybetmediğini vurgulayarak “ Zira sorumluluğumuz büyük. Bu nedenle vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmalıyız. İnşallah Valimizle, Milletvekillerimizle Belediye Başkanlarımızla, İl Genel Meclis Üyelerimizle el ele vererek Adıyaman’ımızı hedeflerine ulaştıracağız. Bunu da il yönetiminde uyumu sağlayarak, ortak akılla sağlayacağız. AK Parti olarak tevazu, samimiyet ve gayretin merkezinde olduğu bir siyaset anlayışını temsil etme şuuruyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. İnşallah bundan sonra da bu şuurla çalışmalarımıza devam edeceğiz” şeklide konuştu.

Ardından Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar’ı makamında ziyaret eden AK Parti heyeti, Adıyaman’ın ihtiyaçları ve devam eden yatırımlar hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Hakan Gönen’e tebrik ziyaretinde bulunan AK Parti heyeti, Cumhuriyet Başsavcısı Bozan Çevik, Adıyaman Baro Başkanı Mustafa Köroğlu ve yönetimi ile bir araya geldi.

Son olarak Adıyaman Organize Sanayi Bölgesi'ni ziyaret eden AK Parti heyeti, burada firma sahipleriyle bir araya gelerek, üretimde verimliliğin artırılmasına yönelik istişarelerde bulundu.

Kaynak : PHA