ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 03-08-2021 16:37

Doğa dostu belediye başkanına hayvan severlerden plaketli teşekkür

Adıyaman’da sokak hayvanlarına yönelik çalışmalarından dolayı geçtiğimiz hafta gerçekleşen törende ödüle layık görülen Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a bir teşekkürde hayvan severlerden geldi..

Doğa dostu belediye başkanına hayvan severlerden plaketli teşekkür

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret eden hayvan severler, Başkan Kılınç’a başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Başkan Kılınç, sokak hayvanlarına yönelik çalışmalara verdiği destekten ve uygulamaya koyduğu başarılı çalışmalardan dolayı geçen hafta Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Ankara’da gerçekleştirilen ‘Sahipsiz Evcil ve Sokak Hayvanlarının Barınma ve Beslenme Şartlarının İyileştirilmesi’ fikir ve proje yarışmasında ‘Sevgiyle Barındırıyoruz’ projesiyle ödüllendirilmişti.

Ziyaret sırasında Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a doğaya gösterdiği saygı ve desteklerinden dolayı teşekkür eden Pati Yaman Grubu üyeleri, “Dernek olarak sokak hayvanlarına yönelik çalışmalarında her zaman yanlarında olan ve kendileri de her fırsatta sokak hayvanlarının ihtiyaçlarını karşılayan Başkan Kılınç’a çalışmalardan dolayı teşekkür ederiz. Geçen hafta düzenlenen etkinlikte alınan ödülün çok anlamlı. Adıyaman’ın bu tür çalışmalarla ödüle layık görülmesinin kendilerini gururlandırdığını” dile getirdiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kılınç ise, “Adıyaman Belediyesi olarak göreve geldiğimiz günden bugüne birçok yeniliği hayata geçirerek, hayvanlara gereken özen ve değeri göstermeye gayret ediyoruz. Bu kapsamda bize her zaman destek olan Pati Yaman Grubuna da ayrıca teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Ziyaret, hayvan severler tarafından Başkan Kılınç’a teşekkür plaketini takdim etmesiyle sona erdi.

Kaynak : PHA