GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-07-2021 21:39

Başkan Başak'a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor

Adıyaman Güney Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Nevzat Başak'a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor..

Başkan Başak'a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor

Geçtiğimiz haftalarda Adıyaman Güney Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçimlerini kazanan Nevzat Başak'a esnafın hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. 

Adıyaman Güney Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi binasında tebrikleri kabul eden Başkan Nevzat Başak yaptığı açıklamada, "Odamısın kapalı olmasından dolayı esnaflarımızın işlemlerini  yapamamıştık. Ama bugünden itibaren tüm esnaflarımızın işlemrilerini aksatmadan sürdüreceğiz." dedi. 

Genel kurula katılarak destekleyen tüm üyelere teşekkür eden Başak, "Ben ve ekibim şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışı sergilemeye ve kooperatifimizi daha üst noktalara taşımaya özen göstereceğiz. Her zaman olduğu gibi bundan sonrada aynı anlayışla çalışmalarımıza devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Kooperatifimizin yönetim kurulu üyeleri ve personeliyle tüm üyelerimizin emrindeyiz. Yeter ki birlik ve beraberliğimizi bozmayalım, bozmak isteyenlere de fırsat vermeyelim.” diye konuştu.

Tek amaçlarının Adıyamanlı esnaf ve sanatkarların rekabet gücünü yükseltip, onların finansal ihtiyaçlarını gidermek olduğunu da kaydeden Başak, son olarak kendisini destekleyen yada desteklemeyen, genel kurula katılarak kendilerini onurlandıran tüm kooperatif üyelerine ve misafirlere teşekkür ettii, tüm esnaflara bol kazanç dileklerini iletti.

 

Kaynak : PHA