SİYASET
Giriş Tarihi : 25-07-2021 21:45

Milletvekili Tutdere’den Aslan’a ziyaret

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Kâtip üyesi Cumhuriyet Halk partisi Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Aslanı makamında ziyaret etti..

Milletvekili Tutdere’den  Aslan’a ziyaret

Milletvekili Tutdere ziyarette yaptığı konuşmada basının bir ulusun haber almasını sağlayan ve o ulusun daha güzel yarınlara kavuşması için vatandaş ile devlet arasında köprü görevi gördüğünü ifade etti.

"Özgür basının ülkemizde daha güzel işler yapabileceğine hepimizin inancı tamdır" diyen Tutdere, "Bu duygu ve düşünceler içerisinde bütün basın mensuplarımızın bayramlar mı kutluyorum." dedi.

Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Aslan ise Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman milletvekili ve merkez ilçe başkanı ile birlikte bizleri ziyaret eden herkese çok teşekkür ediyoruz. Bizler burada 24 saat esasına dayalı bir çalışma sergiliyoruz ve tek gayemiz vatandaş ile devlet arasındaki köprü görevimizi en iyi şekilde icra etmektir." diye konuştu.

Kaynak : PHA