SİNCİK
Giriş Tarihi : 25-07-2021 01:41

AK Parti İl Başkanı Dağtekin’den İGC ziyaret

Adıyaman AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, 24 Temmuz Gazeteciler Günü nedeni ile İnternet Gazetecileri Derneği (İGC) Başkanı Mehmet Cihan Akbilek ve yönetimini ziyaret etti..

AK Parti İl Başkanı Dağtekin’den İGC ziyaret

Adıyaman AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, 24 Temmuz Gazeteciler Günü nedeni ile İnternet Gazetecileri Derneği (İGC) Başkanı Mehmet Cihan Akbilek ve yönetimini ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette Dağtekin’i Adıyaman İnternet Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Cihan Akbilek ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

Dağtekin, burada yaptığı konuşmasında "Basın çalışanlarımızın bu güzel günleri kutluyorum. Basımımız zorlu şartlar altında çalışıyorlar. Adıyaman İnternet Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Cihan Akbilek yönetim kurulu ve üyelerine bir ziyaret gerçekleştirdik. Adıyaman basını bizim her zaman göz bebeğimiz tüm basın çalışanlarının günlerini kutluyorum." dedi.

Gerçekleşen ziyaretten çok memnun olduğunu dile getiren Adıyaman İnternet Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Cihan Akbilek” Adıyaman Ak Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin ve yönetimine teşekkür ederim.”dedi.

Kaynak : PHA