GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-07-2021 19:11

Yaman Medya Grup Başkanı İnan'dan Kurban Bayramı mesajı

Yaman Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim İnan, Kurban Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı..

Yaman Medya Grup Başkanı İnan'dan Kurban Bayramı mesajı

Yaman Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim İnan mesajında; birlik, beraberlik, duygularının daha da yoğunlaştığı, dostluk ve kardeşlik bağlarının pekiştiği, ortak değerlerin hatırlandığı bir Kurban Bayramı'na daha kavuşmanın mutluluğunun yaşandığını vurgulayarak, "İnsanoğlunu günlük sıkıntılardan uzaklaştırarak birbirine yakınlaştıran bayram günleri, toplumda umut, sevgi, birlik ve beraberliği pekiştirmektedir." dedi.

"Kurban Bayramı tüm insanlığa barış, huzur ve esenlik getirsin"

Bu özel günlerin tüm ülkemizde aynı coşku ve mutlulukla yaşanabilmesi için her birimize düşen en anlamlı vazife; başta büyüklerimiz olmak üzere yakınlarımızı, kimsesizleri, yetimleri ve ihtiyaç sahiplerini ziyaret ederek gönüllerini almak olmalıdır" diyen İnan, şunları kaydetti:

"Dini bayramlarımızda akraba ziyaretleri dışında özellikle; yaşlı, kimsesiz, fakir ve yardıma muhtaç vatandaşlarımızı ziyaret ederek, onlarla bayramın manevi huzurunu ve heyecanını birlikte yaşamalı ve paylaşmalıyız. Şehir dışına çıkacak vatandaşlarımız trafikte çok dikkatli olmalı. Tatilin zehir olmaması adına hepimiz trafik kurallarına uymalı, birbirimize saygılı davranmalıyız. Kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin Rabbi Yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Kurban Bayramının tüm insanlığa barış, huzur ve esenlik getirmesini, milli birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin artmasına vesile olmasını dilerim."

 

Kaynak : PHA