GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-06-2021 21:17

Kılınç ve Torunoğlu ailelerinin mutlu günü

Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç’ın kızı Sena Nur ile İl Genel Meclis Üyesi ve iş adamı İrfan Torunoğlu’nun oğlu Mehmet Torunoğlu ile düzenlenen törenle dünya evine girdi..

Kılınç ve Torunoğlu ailelerinin mutlu günü

Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç’ın kızı Sena Nur ile İl Genel Meclis Üyesi ve iş adamı İrfan Torunoğlu’nun oğlu Mehmet Torunoğlu ile düzenlenen törenle dünya evine girdi.

Bir otelde düzenlenen törende genç çiftin nikahları Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in şahitliğinde Adıyaman Belediyesi Nikah Dairesi Memuru Ahmet Tamer tarafından kıyıldı. Başkan Şahin, nikah defterini Sena Nur’a teslim ederek çiftlere mutluluklar diledi.

Nikah töreninin ardından Adıyaman İl Müftüsü Mehmet Taşçı tarafından dua okundu.

Davetliler Adıyaman yöresine ait türküler söyleyerek geceyi şenlendirdi.

Törene Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Adıyaman Milletvekili Halil Fırat, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut, AK Parti Adıyaman Milletvekili Yakup Taş, Adıyaman Belediye Başkan Yardımcısı Şerif Ayaz, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, Adıyaman İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Can Erdoğan, AK Parti Adıyaman İl Kadın Kolları Başkan Saliha Diler,  İl Afet ve Acil Durum Müdürü Osman Ertuğrul Altuğ, Adıyaman İl Müftüsü Mehmet Taşçı, Yaman Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim İnan, siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Kaynak : PHA