GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-06-2021 18:48

Başkan Aslan’dan Kahta Belediye Başkanı Turanlı’ya ziyaret

Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan, Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı’yı ziyaret etti..

Başkan Aslan’dan Kahta Belediye Başkanı Turanlı’ya ziyaret

Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan, Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı’ya ziyarette bulunurken çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ziyaretin ele alınan konuların başında geçtiğimiz günlerde Kahta ilçesinde gerçekleştirilen koordinasyon toplantısı ve buna bağlı olarak ilçeye yapılması öngörülen yatırımlar konuşuldu.

AGAD Başkanı İbrahim Aslan, belediyenin toplantı da dile getirdiği; yeşil alanlar ve Kent Parkı Projesinin ilçe adına önem arz ettiğini bu anlamda kendilerinin de basın olarak ilçenin gelişimi için çalışmaların takipçisi olacağını belirterek, Başkan Turanlı’ya çalışmalarında başarılar diledi.

Kahta Belediye Başkanı Turanlı ise  basının desteğinin önemine değinerek, “AGAD Başkanı ve Mercan TV İmtiyaz Sahibi İbrahim Aslan, bizi ziyaret etti. Nezaket ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak : PHA