ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 16-06-2021 18:53

AGAD’dan Başkan Kılınç’a 'teşekkür' ziyareti

Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan ve cemiyet üyeleri Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç’ı ziyaret etti..

AGAD’dan Başkan Kılınç’a 'teşekkür' ziyareti

Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan, cemiyet üyeleri Güne Bakış Gazetesi imtiyaz sahibi Mustafa Yücekaya, Işık gazetesi imtiyaz sahibi Bilal Işık ile birlikte Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Adıyaman gündeminde öne çıkan konular ile ilgili fikir alışverişi yapıldı.

Burada bir açıklama yapan AGAD Başkanı Aslan, misafirperverliğinden ve gerek pandemi öncesi gerekse de pandemi sürecinde Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç’ın medya sektörüne verdiği destekler için teşekkür ederken, Adıyaman basını olarak Başkan Kılınç’ın çalışmalarının kentin gelişimine verdiği katkının değerli olduğunu belirterek, bundan sonraki çalışmalarda başarı dileğinde bulundu.

Belediye Başkanı Kılınç ise açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Adıyaman Faal Gazeteciler Derneği (Agad) Bşk. İbrahim Aslan ve Yönetiminin nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Adıyaman’ımızı arzu edilen hizmetlerle buluşturma noktasında her zaman basının desteğine ve eleştirilerine ihtiyaç duyarız.”

Kaynak : PHA