KAHTA
Giriş Tarihi : 13-06-2021 12:51

Başkan Turanlı’nın ‘Kapalı Hayvan Pazarı Projesi’ müjdesi

Adıyaman’ın Kahta ilçe Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, 8 bin metrekare alan üzerine kurulacak olan ilçenin ilk “Kapalı Hayvan Pazarı Projesi”nin Kurban Bayramı öncesi tamamlanacağının müjdesini verdi..

Başkan Turanlı’nın ‘Kapalı Hayvan Pazarı Projesi’ müjdesi

İlçede yaptığı hizmet ve hayata geçirdiği projelerle ilçenin kabuğunu kıracak projeleri hayata geçiren Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, halktan büyük takdir kazanırken bir yandan hayata geçirdiği projelerle ilçenin çehresini değiştiriyor.

Daha modern bir ilçe için projelerini tek tek hayata geçiren ve yaptığı hizmetlerle halkın takdirini kazanan Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, 8 bin metrekare alan üzerinde 3 bin metrekare otopark ve 5 bin metrekare alan üzerinde kurulan “Kapalı Hayvan Pazarı Projesi”nin Kurban Bayramı öncesi tamamlanmasının müjdesini verdi. 

Başkan Turanlı konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “İmkanlarımız dahilin de ilçemizin bir çok yerinde hizmetlerimize aralıksız devam ediyoruz. Bugün Akıncılar Belediye Başkanı Sayın İsmet Çetinkaya ile beraber Kurban Bayramı öncesi halkımızın istifade etmesi için hızlandırdığımız ve ilçemizin ilk Kapalı Hayvan Pazarı Projemizi yerinde inceledik. Cami Mahallemizde İlçemizin ilk kapalı hayvan pazarı projemizin zemin dolgu, tesviye, zemin güçlendirme, temel yapım çalışmaları, zemin beton dökümü ve çatı çalışmalarımız tamamlandı. Çevre düzenlemesi ve idari binanın tamamlanmasıyla halkımızın hizmetine açılacaktır. İlçemize ve mahalle sakinlerimize hayırlı olsun."ifadelerini kullandı

 

Kaynak : PHA