GÖLBAŞI
Giriş Tarihi : 08-06-2021 19:25   Güncelleme : 08-06-2021 19:29

Köseler'den Gölbaşı Güncel Gazetesine ziyaret

CHP Adıyaman Gölbaşı İlçe Başkanı Emine Köseler ve beraberindeki heyet, Gölbaşı'nda faaliyet gösteren Gölbaşı Güncel Gazetesine nezaket ziyaretinde bulundu..

Köseler'den Gölbaşı Güncel Gazetesine ziyaret

CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Köseler, ziyarette yaptığı açıklamada, yerelde gazeteciliğin günden güne zorlaşmaya başladığına dikkat çekti.

Devletin yerelde gazetecilik işiyle uğraşanlara daha fazla destek vermesi gerektiğini ifade eden Köseler,  "Demokrasinin geleceği için çok seslilik önemlidir. Ne kadar çok gazete olursa o kadar çok seslilik olur. Bu nedenle de ilçemizde en az  iki gazetenin olması bizi mutlu etmektedir. Halkı bilgilendirmekte önemli bir rolü olan yerel basının her zaman yanında olacağımızı bilmenizi isteriz." dedi.

Gölbaşında yayın hayatını sürdüren Gölbaşı Güncel Gazetesi”nin Gölbaşı  için farklı renk ve sesleri barındırdığına işaret eden Köseler,; Gölbaşı Güncel Gazetesi imtiyaz sahibi Recep Sarkan'a çalışmalarında başarılar diledi.

Sarkan ise; "Günümüzde gazetecilik mesleği ile uğraşmak ekonomik anlamda zor. Yerel basın bir ülkenin kılcal damarıdır. Basın susarsa demokrasi susar." dedi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sarkan, CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Köseler ve beraberindeki heyete yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Kaynak : PHA