ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 20-05-2021 18:53

Avrupa El Ele Vakfı’ndan Hayır Çarşısı’na ayakkabı desteği

Avrupa El Ele Engellilere ve Yaşlılara Yardım Vakfı tarafından Adıyaman Belediyesi bünyesinde kurulan Hayır Çarşısı’na ayakkabı desteğinde bulunuldu..

Avrupa El Ele Vakfı’ndan Hayır Çarşısı’na ayakkabı desteği

Merkezi Almanya’da bulunan ve Türkiye’deki birçok kentte yaptığı yardım çalışmalarıyla takdir toplayan Avrupa El Ele Engellilere ve Yaşlılara Yardım Vakfı bu kez Adıyaman Belediyesi bünyesinde kurulan Hayır Çarşısı’na destekte bulundu.
Çeşitli ziyaretlerde bulunmak amacıyla Adıyaman’a gelen Avrupa El Ele Engellilere ve Yaşlılara Yardım Vakfı Genel Müdürü Tülay Demircan Koyuncu ve beraberindeki heyet Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret ederek, dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Koronavirüs nedeniyle evlerinden çıkmayan vatandaşlara yönelik yaptıkları yardımlardan bahseden Genel Müdür Demircan Koyuncu, vakıf olarak Adıyaman Belediyesi bünyesinde kurulan Hayır Çarşısı’na da ayakkabı desteğinde bulunmak istediklerini söyledi.
Ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Kılınç ise yapılacak olan desteklerden dolayı vakıf adına Genel Müdür Tülay Demircan Koyuncu’ya teşekkür etti.
Ziyaret sonunda Başkan Kılınç, Genel Müdür Demircan Koyuncu’ya Adıyaman Belediyesi kursiyerleri tarafından hazırlanan işlemeli bakır çay seti hediye etti.

 

Kaynak : PHA