ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 13-05-2021 15:12

İl Milli Eğitim Müdürü Alagöz’ün Ramazan Bayramı mesajı

Adıyaman'ın İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, Ramazan Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı..

İl Milli Eğitim Müdürü Alagöz’ün Ramazan Bayramı mesajı

Alagöz mesajında; Bayramlar, insani ve dini hassasiyetlerle ihtiyacımız olan bütün güzelliklerin birlikte yaşandığı, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının, sevgi ve saygının güzel örneklerinin sergilendiği, toplumun tüm kesimlerinin birbiriyle kaynaştığı paylaşma ve dayanışma günleridir."dedi.

"Ne yazık ki bu bayrama, Kudüs'te Filistinlilere karşı İsrail'in uyguladığı katliam haberleriyle giriyoruz"diyen Alagöz, şunları kaydetti:

"İnsanlık suçu işleyen İsrail'i şiddetle kınarken, saldırılarda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum. Her ne kadar tüm dünyanın mücadele ettiği koronavirüs salgını sebebi nedeniyle bu Ramazan Bayramı'nı sevdiklerimizden ayrı geçirecek olsak da bizler, aramızdaki sevgiyi, saygıyı ve kaynaşmayı sürdürdüğümüz sürece, inşallah hep beraber emin adımlarla daha nice bayramlara erişeceğiz. 

Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin ve bütün İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum. Yaşanan sıkıntılı günlerin geride kalmasına ve bütün hastaların şifa bulmasına vesile olmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz eder, bu bayramın pandemi koşullarında kutladığımız son bayram olmasını diliyorum." 

 

Kaynak : PHA