KAHTA
Giriş Tarihi : 13-05-2021 12:16

Başkan Turanlı’dan Ramazan Bayramı mesajı

Adıyaman'ın Kahta İlçe Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı..

Başkan Turanlı’dan Ramazan Bayramı mesajı

Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı mesajında;  ‘’Bizler kısıtlı imkanlarla da olsa bayram coşkusunu yaşarken; maalesef başta Kudüs olmak üzere mazlum coğrafyalarda yaşayan kardeşlerimiz zulümlerle ve çeşitli sıkıntılarla mücadele ediyor. Rabbim bu mübarek günler hürmetine Kudüs’ün, Filistin’in özgür olduğu günleri görmeyi bizlere nasip etsin. Dualarımızda Filistinli kardeşlerimizi unutmayalım." dedi. 

Koronavirüsle mücadele kapsamında Ramazan Bayramı’nda ülke genelinde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacağını anımsatan Turanlı, şunları kaydetti:

"Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından dolayı iki yıldır farklı bir Ramazan ayı yaşadık ve buruk bir bayram yaşıyoruz. Koronavirüs tedbirleri kapsamında kendi yerelimizde halkımızın sağlığını tehdit edebilecek unsurlara karşı gerekli önlemlerimizi aldık ve almaya devam ediyoruz. Tüm hemşerilerimin Ramazan Bayramını tebrik eder, evlerimizde geçirmek zorunda kalacağımız bu özel günün birlik ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olmasını diliyorum."

Kaynak : PHA