ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 11-04-2021 11:11

Vali Çuhadar'dan 'Polis Haftası' ziyareti

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, Türk Polis Teşkilatı’nın 176. Kuruluş yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla görevi başındaki emniyet güçlerinin Polis Haftasını kutladı..

Vali Çuhadar'dan 'Polis Haftası' ziyareti

Vali Mahmut Çuhadar beraberinde İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder ile yol kontrol ve uygulama noktaları ile Yeşilyurt Şehit Ayhan Kıymacı Polis Merkezi Amirliğini ziyaret etti.

Ziyaretlerine Adıyaman-Çelikhan Karayolu üzerinde bulunan uygulama noktasında görevli polis memurları ile tek tek selamlaşarak Polis Haftasını kutlayan Vali Çuhadar,  kentte huzur ve güvenliği sağlayan polis ekiplerine baklava ikram etti. 

Daha sonra Yeşilyurt Şehit Ayhan Kıymacı Polis Merkezi Amirliğine geçen Vali Çuhadar, burada emniyet teşkilatı mensupları ile sohbet ederek, halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması için 7/24 görevini büyük bir özveri ile yerine getiren güvenlik güçlerinin Polis Haftasını kutladı. 

Yeşilyurt Şehit Ayhan Kıymacı Polis Merkezi Amirliğindeki ziyaretin ardından Demokrasi Parkı önündeki polis uygulama noktasını ziyaret ederek görevi başındaki personelin 10 Nisan Polis Haftasını kutlayarak görevinde başarılar diledi. 

Burada açıklamada bulunan Vali Çuhadar, "Ülkemizin her köşesinde vatandaşımızın huzur ve güvenini sağlamak amacıyla gece-gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeden büyük bir özveriyle görev yapan Polis Teşkilatımızın 176. yıldönümünü kutluyor, büyük fedakârlık, sabır ve cesaretle görevlerini sürdüren emniyet teşkilatı mensuplarımıza aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum."dedi.

Kaynak : PHA