SİYASET
Giriş Tarihi : 09-04-2021 19:51

Aydın'dan 10 Nisan Polis Haftası mesajı

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle bir mesaj yayımladı..

Aydın'dan 10 Nisan Polis Haftası mesajı

Milletvekili Aydın mesajında, "Milletimizin huzur ve güveninin sağlanması, birlik ve beraberlik içerisinde varlığını sürdürebilmesi, hiç kuşkusuz kıymetli emniyet teşkilatımızın ve onun değerli mensuplarının bir eseridir."dedi.

Devlet ve millet olarak maruz kalınan iç ve dış tehlikelere karşı her türlü önlemi alarak, hukukun üstünlüğü, huzur ve asayişin temini için her türlü olumsuz koşulda bile karşı özveriyle görev yapan Türk Polis Teşkilatı dün olduğu gibi bugün de milletin gözbebeği olmaya devam ettiğini kaydeden Aydın, şu ifadelere yer verdi:

"Bu güzide kurumumuzun her mensubu üstün ve gayretli bir görev anlayışıyla milletimize hizmet için mesai kavramı olmadan çalışmakta ve büyük bir titizlikle görevlerini her daim vatan sevgisiyle ifa etmektedirler. Türk Polis Teşkilatı’nın 176. kuruluş yıldönümü vesilesiyle, vazife başında hayatlarını feda eden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlıklı ve mutlu bir hayat diler, emniyet teşkilatında görev yapan tüm görevlilere, aile fertleri ve meslektaşlarıyla beraber sağlık, başarı ve esenlikler temenni ederim."

Kaynak : PHA