GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-03-2021 16:47

'155 Polis İmdat' babanın isteğini geri çevirmedi - Videolu Haber

Adıyaman'da '155 Polis İmdat' hattını arayarak 8 yaşındaki oğlunun doğum gününü kutlamasını isteyen babanın isteğini polis geri çevirmedi..

'155 Polis İmdat' babanın isteğini geri çevirmedi - Videolu Haber

Mehmet Akif Mahallesi'nde yaşayan Abdurrahman Suat Sucu, '155 Polis imdat' hattını arayarak yetkililerden polisleri çok seven 8 yaşındaki oğlu Bilal Emin Sucu için doğum günü sürprizi yapmalarını istedi.

Bunun üzerine Sucu ailesinin evine giden İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, getirdiği pastanın mumlarını yakarak Bilal'in doğum günü sürprizi yaptı.

Motosikletli ekip doğum günü kutlamasın ardından Bilal'i motosiklete bindirerek tur attılar.

Oğlunun polisleri çok sevdiğini ve o na sürpriz yapmak istediğini belirten baba Abdurrahman Suat Sucu,"Dün emniyet müdürlüğümüze başvurdum. Oğlumun doğum günü var dedim. Çok mutlu olacağını düşündüm. Onlarda Allah razı olsun bizi kırmadılar. Bütün polis teşkilatımıza, bütün güvenlik görevlilerimize Allah zeval vermesin Allah onlardan razı olsun. Çocuğumu sevindirdiler Allah'ta onları sevindirsin."dedi.

Oyuncak polis arabası hediyesini de alan küçük Bilal ise çok mutlu olduğunu belirterek büyüyünce polis olmak istediğini söyledi.

 

 

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :