ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 17-03-2021 16:08

Başkan Kılınç: Adıyaman’ın en güzel mahallelerinden birisi haline gelecek

Yaptığı ziyaretlerle sürekli halkın içinde olan Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, bu kez Musalla Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi..

Başkan Kılınç: Adıyaman’ın en güzel mahallelerinden birisi haline gelecek

Her fırsatta halkla iç içe olmaya büyük önem gösteren Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, yoğun mesaisinden kalan zamanlarını vatandaşlarla bir arada geçirmeye devam ediyor.

Artık rutin haline gelen vatandaş ziyaretlerinin sonuncusunu Adıyaman’ın en eski mahallelerinden bir tanesi olan Musalla Mahallesi’ne yapan Başkan Kılınç, ziyarete mahalle sakinleriyle hem sohbet etti, hem de sorunlarını dinledi.

Vatandaşların özellikle kentsel dönüşümle ilgili sorularını yanıtlayan Başkan Kılınç, kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlı bir şekilde ilerlediğini ve tamamlanması ile mahallenin Adıyaman’ın en güzel mahallelerinden birisi haline geleceğini söyledi.

Başkan Kılınç’ı mahallelerinde görmenin memnuniyetini yaşadıklarını söyleyen vatandaşlar ise Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a sıcak ilgisinden dolayı teşekkür etti.

 

Kaynak : PHA