GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-01-2021 22:40   Güncelleme : 22-01-2021 22:40

Gölbaşı Salkım Ana Okulunun Online Karne Töreni

5 Yaş/B Sınıfının Karne Töreni Muhteşem Oldu.

Gölbaşı Salkım Ana Okulunun Online Karne Töreni

Gölbaşı Salkım anaokulu müdürü Fatih Karagöz yaptığı açıklamada:

     Uzun zamandır yaptığımız uzaktan eğitim çalışmalarımızın sonucunda karne günümüzü canlı çevrim içi düzenledik. uzaktan eğitimimizin gizli kahramanları minik öğrencilerimizin azimle ve gayretle yaptıkları çalışmalarının karşılığı olarak çevrim içi karne düzenleyerek, vermek istedik.

      İlgilerini her dem taze ve diri tutan, inançla ve azimle öğretmenlerinin rehberliğinde çalışan ve gayret gösteren öğrencilerimizin emeklerinin karşılığı olarak verdiğimiz gelişim raporları ve başarı belgeleri çok güzel odu.5 yaş b sınıfımızın başarılı öğretmeni ayşe durmazcanlı yönetiminde düzenlenen canlı çevrim içi karne törenimiz muhteşem oldu.

      2020/2021 eğitim-öğretim yılının 1.döneminin son günü olan 22 ocak karne günümüz gerçekten güzel oldu.öğrencilerimize sürpriz olan ve görünce mutluluktan havalara uçan öğrencilerimizin mutluluğu görülmeye değerdi.

      Uzaktan eğitim çalışmalarında başarılı performans gösteren minik öğrencilerimizin başarılarının devamını diliyoruz.özverili çalışan ve çok başarılı işlere imza atan öğretmenimize teşekkür ederiz.