GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-01-2021 23:01   Güncelleme : 13-01-2021 11:53

Başkan Yıldırım'dan Gazetemize“Hayırlı Olsun” Ziyareti

Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım “Gölbaşı Güncel Gazetesi”ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Yıldırım'dan Gazetemize“Hayırlı Olsun” Ziyareti

Ziyarette; Sosyal medya ve yerel gazetelerin halka haber yaymadaki etkileri konuşuldu.

Başkan Yıldırım; Basın bizim açımızdan olmazsa olmazımızdır. Yapmış olduğumuz faaliyetlerin basın aracılığıyla halka ulaştırılması bizim için büyük önem taşımaktadır. Toplumsal fayda amacıyla gerçekleştirdiğimiz sosyal projelerin duyurulmasında büyük  katkılar sunarak zor şartlarda yayın hayatını sürdürmek zorunda kalıp, insanları bilgilendirmek için çalışmaktadırlar.

Bu manada “Gölbaşı Güncel Gazetesi “ve “Gölbaşı Güncel İnternet Haber Sitesi”ne çok teşekkür ediyorum. Dedi.

Dar ve kısıtlı bütçeyle içinde bulunduğumuz salgın dolayısıyla zor günler geçiren esnafımızın ve çalışanlarının yanında olduğunuzu ve elinizden geldiğince destek sunduğunuzu göz ardı edemeyiz diyen “Gölbaşı Güncel Gazetesi ”Sahibi Recep Sarkan ; Yapmış olduğunuz bu destekler halkımız tarafından takdirle karşılanmaktadır.. Biz basın mensupları sizlerin projelerini yayma ve halka ulaştırma açısından sizlerin ve halkımızın ortak sesiyiz.” Dedi.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonunda Başkan Yıldırım “Gölbaşı Güncel Gazetesi”nin yayın hayatına girmesinden dolayı memnuniyetini belirtip, Gölbaşı’na yeni bir ses getirmesini temenni ettiğini söyleyerek gazete İmtiyaz sahibi Recep Sarkan’a çalışmalarında başarılar diledi.