KAHTA
Giriş Tarihi : 24-12-2020 16:56

Kahta Gençlik Merkezi gönüllülerinden anlamlı çalışma

Adıyaman’ın Kahta ilçesinde Kahta Gençlik Merkezi liderleri ve resim atölyesinin gönüllü gençleri, Kahta Belediyesi tarafından yeni yapılan parklarda eğitici ve öğretici çizimler yaparak güzel görüntüler oluşturdu..

Kahta Gençlik Merkezi gönüllülerinden anlamlı çalışma

Kahta ilçesinde Kahta Belediyesi ve Kahta Gençlik Merkezi’nin beraber yürüttüğü çalışma kapsamında Yavuz Selim Mahallesi’ne yapılan parkta bulunan beton trafoya eğitici-öğretici çizimler yapıldı.

Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında alınan sokağa çıkma yasağı kararıyla birlikte parklarda kimsenin olmadığı zamanlarda Kahta Gençlik Merkezi liderleri ve resim atölyesi gönüllü gençleri, Kahta Belediyesi tarafından yeni yapılan parklarda eğitici ve öğretici çizimler yaparak güzel görüntüler oluşturdu.

Kahta Gençlik Merkezi Gönüllüsü Berfin Eroğlu, böyle güzel ve anlamlı bir çalışmanın içerisinde olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Kahta Belediyesi ve Kahta Gençlik Merkezi’nin bu tarz çalışmalarının Kahta gençliğine ve genel anlamda bütün halkta olumlu etki yaratacağına inanıyorum. Çizimleri yaparken de halktan aldığımız olumlu geri dönüşlerden de ne kadar faydalı bir çalışma olduğunu anladım. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak : PHA