ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 24-12-2020 11:48

Başkan Tuzcu’dan AGAD Başkanı Aslan’a ziyaret

Adıyaman Merkez ve Köy Muhtarları Derneği Başkanı Osman Tuzcu, Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Başkanı İbrahim Aslan’ı ziyaret etti..

Başkan Tuzcu’dan AGAD Başkanı Aslan’a ziyaret

Adıyaman Merkez ve Köy Muhtarları Derneği Başkanı Osman Tuzcu ve yönetim kurulu üyeleri Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) ve Mercan Tv Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Aslan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette açıklama yapan Adıyaman Merkez ve Köy Muhtarları Derneği Başkanı Osman Tuzcu, Mercan Tv ile gurur duyduklarını belirterek, Mercan Tv Adıyaman'ın dışarı açılan penceresidir. Biz Mercan Tv ile onur duyuyoruz. Tarafsızlığı, ilkeli duruşu takdir ettiğimiz bir televizyon, severek izliyoruz.”

AGAD Başkanı Aslan ise ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederken, muhtarların yaptıkları çalışmaların önemli olduğunu ifade etti.

Merkez ve Köy Muhtarları Derneği Başkanı Osman Tuzcu ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden ötürü dolayı teşekkür eden Aslan, şöyle konuştu:

"Muhtarlarımıza bugün ilimizde yaşayan tüm vatandaşlarımızın, köydeki insanların hepsinin sorunlarını sıkıntılarını ilettiği kişi olarak bilenen muhtarlarımızın sorumluluk alanı çok büyük olduğunu belirtmek istiyoruz. Çünkü o köyde, o mahallede yaşayan herkesin tüm sorunlarını ilettiği kurumlara, amirleri de o aracı kurum ve göründüğü için sorumluluk alanlarının geniş ve büyük olduğunun bizde farkındayız. O konuda vermiş oldukları emeklerden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Basın olarak da her zaman yanlarında olduğumuzu ve bundan sonraki süreçte de olacağınızı belirtmek istiyorum. Tekrar nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür ederim."

Kaynak : PHA