ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 01-12-2020 16:33

Başkan Kılınç, Oturakçı Pazarı’ndaki restorasyon çalışmalarını inceledi

Adıyaman Belediyesi tarafından Oturakçı Pazarı’nda başlatılan restorasyon çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, sohbet ettiği esnafa hayırlı kazanç diledi..

Başkan Kılınç, Oturakçı Pazarı’ndaki restorasyon çalışmalarını inceledi

Adıyaman Belediyesi tarafından tarihi Oturakçı Pazarı’nda başlatılan restorasyon çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, pazar esnafıyla sohbet ederek bol kazanç diledi.

İncelemeler sırasında, projenin yükleniciliğini üstlenen firmanın yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkan Kılınç, tamamlanması halinde şehrin cazibe merkezi haline gelecek olan Oturakçı Pazarı’ndaki çalışmaların tüm kente hayırlı olmasını diledi.

Başkan Kılınç burada yaptığı açıklamada, “Belediyemiz tarafından tarihi Oturakçı Pazarı’nda başlatılan restorasyon çalışmalarını yerinde inceledik. Tamamlanması halinde şehrimizin cazibe merkezi haline gelecek olan pazarda bulunan esnafımızla sohbet ederek hayırlı ve bol kazançlar diledik. Bu projenin ilimize kazandırılmasında bize destek olan herkese çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Oturakçı Pazarı esnafı ile Demirciler Çarşı esnafı da projeden dolayı Başkan Kılınç’a ve diğer emeği geçenlere teşekkür etti.

Kaynak : PHA