ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 03-11-2020 20:36

Muhtarlardan İl Emniyet Müdürü Ergüder'e ziyaret

Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği Başkanı Abdulkadir Geylani Taş ve üyeleri Adıyaman İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder'i ziyaret etti..

Muhtarlardan İl Emniyet Müdürü Ergüder'e ziyaret

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, muhtarlarla sürekli olarak dirsek teması içerisinde olduklarını ve mahallenin en önemli polisinin muhtarlar olduğunu söyledi.

Adıyaman'ın huzuru ve güvenliği için gece gündüz demeden fedakarca çalışan emniyet mensuplarına teşekkür eden Başkan Taş, ise şu ifadelere yer verdi:

"Adıyaman'a geldiği günden beri gece gündüz demeden Adıyaman'ın huzuru ve güvenliği çalışan Adıyaman halkı ve muhtarlar ile sürekli irtibat halinde olup Adıyaman'ımızın sorunlarının çözümü aşamasında yoğun gayret sarf eden şehir içi trafiğinin rahatlaması, Terör ve Narkotik Büro Amirliği'nin başarılı çalışmaları  Türkiye genelinde başarı sıralamasında da ilk sıralarda yer almaktadır. Başta müdürümüz olmak üzere Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan bütün emniyet personeline değerli çalışmalarından dolayı muhtar arkadaşlarımız ile birlikte muhtarlar derneğimizin adına teşekkür plaketi taktim ettik ve başarılı çalışmalarının devamını diledik. Her zaman muhtarlar olarak polisle birlikte Türkiye'nin ve Adıyaman'ın huzuru ve güvenliği için omuz omuza göreve hazırız."

Konuşmanın ardından Başkan Taş, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder'e plaket taktim etti. 

Kaynak : PHA