ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 28-10-2020 17:59

MÜSİAD Başkanı Göksu’dan Mevlid Kandili mesajı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Adıyaman Şube Başkanı Mehmet Sait Göksu, Mevlid Kandili nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı..

MÜSİAD Başkanı Göksu’dan Mevlid Kandili mesajı

Başkanı Mehmet Sait Göksu, mesajında, "İnsanlığa rahmet olarak gönderilen sevgili Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed S.A.V.’in doğumu vesilesiyle kutlayacağımız bir Mevlid Kandili’ne daha ulaşmanın mutluluğunu tüm İslam alemi olarak gönülden yaşıyoruz."dedi.

Mevlid Kandilinin, peygamberimizin tüm insanlığa bıraktığı mirası anlamak için önemli fırsat olduğunu belirterek, şu ifadelere yer verdi:

"Onun ortaya koyduğu ahlakı ve insanlığı örnek alarak özümsememiz gerekir. Özellikle bizlere zor bir imtihan olan, içerisinde bulunduğumuz salgın döneminde ülkemizin ve milletimizin her zamankinden daha çok birliğe, beraberliğe ve kardeşliğe ihtiyacı vardır. Mevlid Kandili O’nun getirdiklerini anlamak için önemli bir fırsattır. Bu nedenle, toplumsal huzurun, barışın, birlik ve beraberliğin tesisini sağlayan böyle eşsiz fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle Mevlid Kandili’nin bütün İslam alemine sağlık, bereket ve huzur getirmesini diliyor, üyelerimiz başta olmak üzere tüm Adıyamanlı hemşehrilerimizin ve dünya müslümanlarının Mevlid Kandilini kutluyor; bu güzel gecede edilecek duaların kabul olmasını yüce Rabbimden niyaz ediyorum.’’

Kaynak : PHA