ÇELİKHAN
Giriş Tarihi : 08-10-2020 23:04

Çelikhan'da okul müdürleriyle değerlendirme toplantısı

Adıyaman'ın Çelikhan ilçesinde Kaymakam Necdet Uçar, 2020-2021 eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle okul müdürleriyle düzenlenen değerlendirme toplantısına katıldı..

Çelikhan'da okul müdürleriyle değerlendirme toplantısı

Çelikhan İlçe Kaymakamlığı konferans salonunda düzenlenen toplantıya İlçe Kaymakamı Necdet Uçar,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Acar ve İlçe Milli Eğitim şube müdürleri ile okul müdürleri katıldı.

2020-2021 eğitim-öğretim yılı hazırlıkları, dünya çapında yaşanan Kovid-19 sebebiyle okullarda alınacak tedbirler ile hijyen, maske ve sosyal mesafe kuralları ile ilgili konular görüşüldü.

Toplantıda konuşan Kaymakam Uçar, "Okullarımızın yeni eğitim-öğretim yılına hazır hale getirilmesi için her türlü çalışmaların özveriyle yapılıyor. Okul müdürlerimizin buna özenle dikkat etmesi gerektiğini belirtmek istiyorum."dedi.

Toplantıda, eğitim kurumlarında hijyen şartlarının geliştirilmesi, okul ve bölümlerinin hijyeni, ders kitaplarının dağıtımı ve takibi, LGS-TYT-AYT sınavlarının değerlendirilmesi konuları gündem maddelerinde yer aldı. İdarecilerimizin görüş ve önerilerini dinleyen Kaymakam Necdet Uçar, toplantıya katılan tüm okul müdürlerine teşekkür etti. 

Kaynak : PHA