SAĞLIK
Giriş Tarihi : 08-10-2020 16:47

Belediyeden sağlık çalışanlarına box önlüğü ve sedye örtüsü

Adıyaman Belediyesi bünyesinde bulunan TOGEM tarafından Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine box önlüğü ve sedye örtüsü hediye edildi..

Belediyeden sağlık çalışanlarına box önlüğü ve sedye örtüsü

Adıyaman Belediyesi bünyesinde bulunan Toplumsal Gelişim Merkezi (TOGEM) bünyesinde bulunan kursiyerler tarafından hazırlanan tek kullanımlık box önlüğü ve sedye örtüsü Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalışan sağlık teslim edildi.

Sağlık çalışanlarını ziyaret eden Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, sağlık çalışanlarına özverili çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

TOGEM kursiyerleri tarafından hazırlanan box önlüğü ve sedye örtülerini teslim eden Belediye Başkanı Kılınç, "Belediyenin TOGEM Merkezinde sağolsun kursiyerlerimiz tek kullanımlık box önlüğü ve sedye örtüsü hazırlamışlar bu bir başlangıç çok fedakarca çalışan sağlık çalışanlarımıza ufakta olsa bir katkımız olsun sağolsun onlarda kabul ettiler inşallah daha çok seri bir şekilde üretime başlayacağız. Bu konudaki sıkıntıları yavaş yavaş azaltmaya çalışacağız. Ben tekrar fedakarca çalışan tüm sağlık çalışanlarını canı gönülden kutluyorum." dedi.
 

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :