SİYASET
Giriş Tarihi : 15-09-2020 14:53

CHP'li Tutdere: Salgında büyük şehirlerle yarışıyoruz

TBMM Katip Üyesi ve CHP Adıyaman Milletvekili Av. Abdurrahman Tutdere, Kovid-19 virüsünün yayılma hızında Ankara, İzmir ve Kayseri gibi büyük şehirlerle yarıştıklarını duyurarak uyardı..

CHP'li Tutdere: Salgında büyük şehirlerle yarışıyoruz

Tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 virüs nedeniyle salgın hızla artarken sosyal medya hesabından uyarak CHP Adıyaman Milletvekili Av. Abdurrahman Tutdere," Kovid-19 virüsünün yayılma hızında Ankara, İzmir ve Kayseri gibi büyük şehirlerle yarışıyoruz. Tedbirlere uymazsak önümüzdeki günler daha sıkıntılı olacaktır."dedi.

Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla vatandaşları ve yetkilileri uyaran Tutdere,"Kovid-19 virüsünün yayılma hızında Ankara, İzmir ve Kayseri gibi büyük şehirlerle yarışıyoruz. Salgının ilimizdeki yaygın durumu sağlık bakanında gündemine girmiş durumda. Tedbirlere uymazsak önümüzdeki günler daha sıkıntılı olacaktır. Yaşlılarımız başta olmak üzere tüm sevdiklerimizi korumak için kurallara lütfen uyalım. Unutmayalım ki  kurallara duyarsızlık virüs kadar tehlikeli sonuçlar doğurmaktadır. Kıymetli Adıyamanlılar ancak maske,mesafe ve temizlik kurallarına uyarak ilimizi bu virüsten temizleyebiliriz."şeklinde konuştu

 

Kaynak : PHA