SAMSAT
Giriş Tarihi : 07-09-2020 16:28   Güncelleme : 07-09-2020 18:15

Çocukların zipline ve tekne turu heyecanı

Adıyaman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde koruma ve bakım altından bulunan çocuklar Samsat ilçesinde zipline ve tekne turu heyecanını yaşadı..

Çocukların zipline ve tekne turu heyecanı
Adıyaman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne bağlı Adıyaman Çocuk Evleri Sitesi, Safvan Çocuk Evleri Sitesi ve Çocuk Evi Koordinasyon Merkezinde bulunan çocuklar Samsat ilçesinde hizmete sunulan zipline ve tekne turuna katılarak doğanın ve extrem spor olan ziplinenın tadını çıkardı.
 
Çelik, çocukları yalnız bırakmadı
 
Çocuklarla birlikte Samsat turuna katılan Adıyaman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Fehmi Çelik, etkinlik ile ilgili yaptığı açıklamasında,"Çocuklarımızın gelişimi bizler için çok önemli, çocuklarımızın yeni yerler görmesi ve yeni sporlarla tanışmasını önemsiyoruz. Çocuklarımızın gelişimine katkı sunan ve ufuklarının açılmasına vesile olan bu tür etkinlikleri yapmak bizleri mutlu ediyor. Çocuklarımıza bu imkanı sunan başta Sayın Valimize ve Samsat Belediye Başkanımıza şahsım ve çocuklarımız adına teşekkür ediyorum."dedi. 

Kaynak : PHA