EĞİTİM
Giriş Tarihi : 24-08-2020 22:36

İl Milli Eğitim Müdürü Alagöz, yeni atanan aday öğretmenlerle buluştu

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, kente yeni atanan aday öğretmenlerle toplantıda bir araya geldi..

İl Milli Eğitim Müdürü Alagöz, yeni atanan aday öğretmenlerle buluştu

Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Maarif Müfettişleri Koordinatörü Atıf Bostancı ve Şube Müdürü Abdurrahman Çelik'te katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz aday öğretmelere yaptığı konuşmada, kutsal bir göreve atandıklarını, ülkenin ve milletin geleceğini yetiştireceklerini söyledi.

Alagöz, şöyle devam etti:

"Ne kadar başarılı ve donanımlı gençler yetiştirirseniz geleceğe bir o kadar umutlu bakarız. Öğrenciler için sizler rol modellersiniz, sizler onlar için çok önemlisiniz. Öğrenciler öğretmenlerini hiçbir zaman unutmazlar. Bizler de öğretmenlerimizi hiçbir zaman unutmadık. Sizler bu ülkenin geleceğini yetiştiriyorsunuz. Gelecek nesilleri yetiştirirken milli ve manevi değerlerimizi iyi öğretmeliyiz. Bizi biz yapan değerlerimizi önemsiyoruz. Bunları akademik başarıyla taçlandırmamız lazım. Dünyadaki gelişmeleri takip edebilen gençlere ihtiyacımız var. Bu eğitim sürecinin ilimize, ülkemize, milletimize hayırlı olmasını diliyorum, sizlere de meslek hayatınızda başarılar diliyorum."

Kaynak : PHA