SİYASET
Giriş Tarihi : 29-07-2020 23:08

Başkan Binzet: Gönülden bayramlaşıyoruz

CHP Adıyaman İl Başkanı Mehmet Sırrı Burak Binzet, koronavirüs tedbirleri kapsamında partide bu Kurban Bayramında parti binasında toplu bayramlaşma olmayacağını belirterek, "Bu bayram belki tokalaşmayacağız. Ama hem yurttaşlarımızla hem de Cumhuriyet Halk Partililerle gönülden gönüle bayramlaşacağız." dedi..

Başkan Binzet: Gönülden bayramlaşıyoruz

Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman İl Başkanı Mehmet Sırrı Burak Binzet, Kurban Bayramı öncesi bir mesaj yayınladı.

Binzet mesajında, koronovirüs tedbirleri dolayısıyla her yıl yapılan ve geleneksel hale gelen bayramlaşma programının olmayacağını belirterek,şu ifadelere yer verdi:

"Her şeyin başı sağlık. Bu bayram biz de yurttaşlarımızın ve partililerimizin sağlığını düşünerek toplu bayramlaşma programımızı gerçekleştiremeyeceğiz. Daha uzun bayramlarda buluşmak umuduyla bu bayram bir birimize biraz mesafe koyacağız! Ama gönüllerimiz bir. Uzak da olsak gönülden gönüle bir birimizin bayramını kutlayacak, büyülerin ellerinden belki öpmeyeceğiz ama onları da her daim saygı ile hatırladığımızı bir şekilde yine göstereceğiz. Çocuklarımızın gözlerinden öpmeyeceğiz ama onlara mutlu, sağlıklı, sevgi dolu bir dünya sunmak için mücadelemizin sürdüğünü her daim anlatacağız.

Tüm vatandaşlarımızın bayramını kutluyor, özgür, demokratik, laik, hukukun üstünlüğünün sağlandığı, adaletin herkes için olduğu bir Türkiye'de umuduyla, sağlıklı ve huzurlu bayramlar diliyoruz."

 

Kaynak : PHA