ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 28-07-2020 17:21

Adıyaman'da polis ailelerine 'Hoşgeldin bebek' etkinliği

Adıyaman İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder'in eşi, Polis Eşleri Derneği Adıyaman Şubesi Başkanı Şule Ergüder, dernek üyelerince “Hoşgeldin bebek" etkinliği düzenlendi..

Adıyaman'da polis ailelerine 'Hoşgeldin bebek' etkinliği

Adıyaman İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder'in eşi, Polis Eşleri Derneği Adıyaman Şubesi Başkanı Şule Ergüder, dernek üyelerince “Hoşgeldin bebek" etkinliği düzenlendi.

Polisevinde düzenlenen etkinlikte, Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünde görevli polis memuru Orhan Çolaker ve eşi Gülhan Çolaker, Koruma Şube Müdürlüğünde görevli polis memurumuz Mustafa Çakmak ve eşi Fatma Çakmak, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünde görevli polis memurumuz İbrahim Güzel ve eşi Durdane Güzel, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünde görevli polis memuru Mustafa Bayır ve eşi Emine Bayır, Özel Harekat Şube Müdürlüğünde görevli polis memuru Güney Akgün ve eşi Fatma Akgün'ün yeni doğan bebekleri için pasta kesildi ve hediyeleri takdim edildi.

Başkan Ergüder,  yeni doğan bebekler için ailelere hayırlı olsun dileklerini ileterek,"Adıyaman Emniyet Müdürlüğü ailesi olarak, kıymetli ailelerimize yeni doğan yavrularıyla birlikte uzun, huzurlu, sağlıklı ve mutlu ömürler diliyoruz."ifadesini kullandı.

Kaynak : PHA