ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 22-07-2020 22:33

Zabıtadan işyerlerine Kovid-19 denetimi

Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Türkiye genelinde yapılan eş zamanlı yeni tip koronavirüs (Kovid-19) denetimleri kapsamında, farklı esnaf grupları denetledi..

Zabıtadan işyerlerine Kovid-19 denetimi

Adıyaman’da faaliyet gösteren berber, kuaför, güzellik salonları, eğlence merkezleri, manav ve düğün salonlarına yönelik yapılan denetimlerde özellikle maske, mesafe ve hijyen kuralları gözden geçirildi.

İşyerlerinde koronavirüs tedbirlerine uyulup uyulmadığını, gerekli şartların sağlanıp sağlanmadığını titizlikle denetleyen zabıta ekipleri, virüse karşı uygulanan önlemler hakkında uyarılarda bulundu.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan yetkililer, “Şehrimizde hizmet veren berber, kuaför, güzellik salonları, eğlence merkezleri, manav ve düğün salonlarına yönelik Türkiye genelinde eş zamanlı denetimler gerçekleştirdik. Bu zorlu süreçte esnafımızın ve hemşehrilerimizin yanındayız. Hem esnafımızın hem de vatandaşlarımızın sağlığı açısından gerçekleştirdiğimiz denetimler devam edecek. Kurallara uyan, uyarıları dikkate alan esnafımıza ve hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak : PHA