SPOR
Giriş Tarihi : 03-06-2020 17:28

Spor Kompleksleri sporseverler için hazırlanıyor

Adıyaman Belediyesi bünyesinde bulunan ve koronavirüs tedbirleri kapsamında kapatılan spor kompleksleri, normalleşme sürecinden sonra halka en sağlıklı şekilde hizmet vermek için temizlenip, dezenfekte ediliyor..

Spor Kompleksleri sporseverler için hazırlanıyor

Adıyaman Belediyesi bünyesinde bulunan ve koronavirüsten dolayı uzun süredir kapalı tutulan spor komplekslerinde normalleşme süreci için hazırlıklar sürüyor.

Her yıl yaz ve kış mevsimlerinde 7’den 70’e tüm Adıyamanlıların yararlanabildiği, son düzenleme ile kapasitesi ve sportif alanı genişletilen Adıyaman Belediyesi Sağlıklı Yaşam ve Spor Kompleksi’nde bulunan yüzme havuzu, jimnastik, pilates, aerobik ve fitness salonları ile yine Adıyaman Belediyesi bünyesinde bulunan Aqua Sosyal Tesislerinde sürdürülen temizlik ve dezenfekte ediliyor.

-"Normalleşme sürecinde bir araya gelecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz"

Çalışmalarıyla ilgili bilgi veren yetkililer, koronavirüs tedbirleri kapsamında bu yıl hizmet veremediklerini belirterek, şu ifadelere yer verdi:

"1 Haziran’dan itibaren başlatılan normalleşme sürecinde bir araya gelecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bunun için tesislerimizde temizlik ve dezenfekte çalışmalarımızı yaparak, hazırlıklarımızı tamamladık. Kapılarımızı halkımıza açtığımız ilk günden itibaren de kurallara uygun şekilde hizmet verebilmek için gerekli ürünlerin siparişini verdik. Hizmete başlayacağımız ilk günden itibaren tesislerimize gelen her vatandaşımızın ateşini ölçerek tesislerimize kabul edeceğiz ve spor yaptıkları süre içerisinde de yine tüm kurallara uymaları için gerekli olanakları sağlayacağız."

Kaynak : PHA