ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 09-04-2020 19:40

Şehrin Her Köşesi Dezenfekte Ediliyor

Koronavirüsün yayılmasını önlemek amacıyla şehrin her köşesinde dezenfekte çalışması gerçekleştiren Adıyaman Belediyesi, gayretli çalışmalarıyla takdir topluyor.

Şehrin Her Köşesi Dezenfekte Ediliyor

Dünya genelinde etkili olan koronavirüs salgını riskine karşı mücadelesini tüm hızıyla sürdüren Adıyaman Belediyesi, vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlarda gerçekleştirdiği dezenfekte çalışmasına ara vermeden devam ediyor.
Cadde ve sokaklar, toplu taşıma araçları, kamu kurumları, iş yerleri, ATM’ler, duraklar, ibadethaneler, parklar ve çöp konteynırları gibi risk teşkil eden noktalarda dezenfekte çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen yetkililer, halkın sağlığı için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceklerini belirtti.
Halkının içinin rahat olmasını da isteyen yetkililer, “Halkımızdan tek isteğimiz mecbur kalmadıkça evlerinden çıkmamaları. Geriye kalan çalışmaları Adıyaman Belediyesi olarak Allah’ın izniyle biz hallediyoruz” diye konuştu.
Vatandaşlar da, Adıyaman Belediyesi’ne gayretli çalışmalardan ötürü teşekkür ederek, “İlk günden bu yana gayretle çalışan Adıyaman Belediyesi çalışanlarına ve yöneticilerine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.

Kaynak:PHA