BESNİ
Giriş Tarihi : 31-03-2020 16:16

Besni PTT Şube Müdürü Arslan'dan Sosyal Mesafe Kuralı Uyarısı

Besni İlçesi PTT Şube Müdürü Aziz Arslan, "Tüm iş yerlerimizde sosyal mesafe kuralını uyguluyoruz.” dedi.

Besni PTT Şube Müdürü Arslan'dan Sosyal Mesafe Kuralı Uyarısı

Arslan, dünyada ve Türkiye'de  hızla yayılan koronavirüs nedeniyle yaptığı yazılı açıklamada, açıklamada,müşteri ve çalışanları korumak adına tedbirlerini aldıklarını kaydetti.
Arslan, sosyal mesafe kuralına dikkat çekerek, şunları ifade etti:
 "Son dönemde tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınında müşterilerimizi ve çalışanlarımızı korumak adına tedbirlerimizi alıyoruz. Bu kapsamda tüm iş yerlerimizde sosyal mesafe kuralını uyguluyoruz. Kovid-19 salgınına karşı hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın sağlığını önemsiyoruz.
Tüm iş yerlerimizde sosyal mesafe kuralını uyguluyor, şube ve gişelerde görevli personel sayımızın en fazla iki katı kadar müşteriyi içeride misafir ederek, işlemlerini sırayla gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda müşterilerimizden hem içeride hem dışarıda sıra beklerken 1 metre mesafe kuralına uymaları noktasında gerekli özeni göstermelerini bekliyoruz.
Koronavirüs salgınına karşı tedbirler kapsamında gişe ve bankacılık işlemlerimizi PTT iş yerlerimize gelmeden PTT Bank İnternet Bankacılığı, PTT Mobil uygulaması veya PTT ATM’lerinden kolaylıkla gerçekleştirebileceğinizi hatırlatmak ister, sağlıklı günler dileriz."

Kaynak:PHA